Náš Fit4you práškový kolagén bol vytvorený priamo pre ženy.  Spomalenie starnutia, pevnejšie nechty a zdravšie vlasy. To je len časť jeho benefitov, ktoré ženy milujú. Prečo by ženy mali užívať kolagén?

Postupom času sa však produkcia kolagénu v ženskom tele spomaľuje. Výsledkom je, že pokožka človeka stráca svoju elasticitu a začnú sa vytvárať vrásky. Aby ste zabránili tomuto procesu mali by ste začať užívať kolagén. 

Pružná pokožka, pevnejšie vlasy aj zdravé kĺby. 

Niektoré ženy užívajú kolagén najmä kvôli tomu, že si chcú vylepšiť vzhľad a celkové zdravie svojej pokožky. Kolagénové doplnky môžu znížiť účinky procesu starnutia, napríklad doplnením vlhkosti v pokožke, redukciou vrások a zvýšením elasticity.

Doplnenie kolagénu môže zabrániť lámavosti nechtov a podporiť ich rast. Zistilo sa, že kolagén môže spomaliť vypadávanie aj šedivenie vlasov.

Kolagén tvorí veľkú časť tkanív kĺbov, šliach a väzov. V skutočnosti tvoria šľachy 80% kolagénu. Preto môže nedostatok kolagénu ovplyvňovať flexibilitu, rozsah pohybu a ochorenia kĺbov, ako je reumatoidná artritída a osteoartritída. Ochorenie, ktoré sa častejšie vyskytuje u žien.

Našťastie, telo je telo schopné rýchlo vstrebať prijatý kolagén na kompenzáciu prirodzenej straty. Užávajte pravidelne kolagén. Náš Fit4You Collagen Complex powder

Fit4you – Collagen Complex powder – Kolagén vytvorený pre ženy je klinicky testovaný a navrhnutý tak, aby vyhovoval predovšetkým nežnejšiemu pohlaviu. Je obohatený o vitamín C a je zložené z vysoko kvalitných bravčových peptidov.