fit4you

Fit4you Vegan bielkovinové polievky


ACTION: FREE SHIPPING NA NÁKUPY NAD 50€
ACTION:
FREE SHIPPING
NA NÁKUPY NAD 50 €
ACTION:
FREE SHIPPING
NA NÁKUPY NAD 50€

KATEGÓRIE A FILTRE

Fit4you Vegan bielkovinové polievky


16,99 

AVAILABLE | FAST SHIPPING


Fit4you vegan polievka obsahuje zvýšené množstvo rastlinného proteínu, konkrétne hráškového izolátu, a to s minimálnym množstvom sacharidov a tuku, čím je určená pre ľudí, ktorí sa snažia o redukciu hmotnosti alebo pre ľudí, ktorí sa snažia udržať si svoju fit postavu, najmä nadobudnutú svalovú hmotu. Neobsahuje žiaden lepok, geneticky modifikované zložky (GMO), glutén, farbivá či umelé arómy. Fit4you vegan polievka je tak vhodná aj pre intolerantných ľudí, či už pre histaminikov alebo celiatikov.  No napriek tomu Vás poteší skvelou chuťou, ktorá je neodlíšiteľná od domácej hrachovej polievky.

Nutričné hodnoty  100 g  1 porcia 60 g  *RI na 60 g
330/1380 112/469 6%
2,9 g 1 g 2%
0,2 g 0,1 g 1%
29,1 g 9,9 g 3%
2,6 g 0,9 g 1%
3 g 1 g
47,3 g 16,1 g 32%
4 g 1,4 g 22%

Description

FIT4YOU VEGAN HRACHOVÁ POLIEVKA

Fit4you vegánska hrachová polievka je náhrada stravy obsahujúca výlučne rastlinný proteín, konkrétne hráškový izolát, s minimálnym množstvom sacharidov a tuku, určená na redukciu telesnej hmotnosti a udržania prirodzenej svalovej hmoty pre všetkých aktívnych ľudí, ktorí vedú zdravý životný štýl. Neobsahuje lepok, geneticky modifikované zložky (GMO), glutén, farbivá a umelé arómy. Fit4you vegánska hrachová polievka  Poteší vás skvelá chuť, jednoduchá príprava a receptúra, ako pravá domáca hrachová polievka.

Hráškový proteín je cenný pre svoju špeciálnu kombináciu z aminokyselín pre budovanie svalov, výživu pokožky a vlasov, ako aj pre zdravé spojivové tkanivá. Okrem toho, pozitívne ovplyvňuje hladiny lipidov v krvi, ktoré podporujú celkové zdravie a výkonnosť tela.

Fit4you Vegan polievka je dochucovaná vegetou s vysokým podielom sušenej zeleniny a s extra dávkou sušenej cibule a póru, aby sa dosiahla čo najlahodnejšia chuť a vaša cesta za vysnenou postavou a zdravím nemusela byť náročná a plná odriekania.

POPIS

DÁVKOVANIE PROTEÍNOVÁ POLIEVKA HRACHOVÁ

Jedno vrecúško fit4you vegan polievky zaliať 250 ml vriacej vody a dobre premiešať (odporúčame použiť metličku), nechať 5 minút odstáť. Odporúčame užívať 2-3 krát denne.

ZLOŽENIE PROTEÍNOVÁ POLIEVKA HRACHOVÁ

Hrachový proteínový izolát, hrachový prášok (20%), kukuričný škrob, Stevion, kvasnicový extrakt, vegeta (obsah soli 45%), sušená cibuľa v prášku, sušený pór v prášku, kokosový olej v prášku, tráviace enzymy, oxid kremičity (protihrudkujúca látka).

Tento produkt nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy. Za zdravotné problémy vzniknuté nesprávnym skladovaním alebo užívaním výrobca nezodpovedá. Ustanovená odporúčaná dávka sa nesmie presiahnuť. Tento produkt sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy. Skladujte mimo dosahu detí, v suchu a tme, pri teplote do 25°C.

Rýchly obed? Pripravte si Fit4you vegan polievku!

Príprava polievky je veľmi jednoduchá, čo ocenia najmä zaneprázdnení ľudia, ktorí dbajú na zdravý životný štýl. Jej príprava Vám nezaberie ani 3 minúty! Konzumácia vegan polievky vás nie len zasýti, ale poteší aj vaše chuťové poháriky a zároveň do tela dostanete potrebné živiny. Pri pravidelnom konzumovaní má priaznivé účinky ako je výživa pokožky, vlasov či budovanie tkanív.

Jedno balenie obsahuje 10 porcií a tým si viete zabezpečiť napr. obed v práci na 2 týždne. (1 porcia= 34 gramov)

NUTRIČNÉ HODNOTY 100 g 1 porcia 60 g % RI (60 g)
Energetická hodnota kcal/KJ 330/1380 112/469 6%
Tuky 2,9 g 1 g 2%
z toho nasýtené mastné kyseliny 0,2 g 0,1 g 1%
Sacharidy 29,1 g 9,9 g 3%
z toho cukry 2,6 g 0,9 g 1%
Vláknina 3 g 1 g
Bielkoviny 47,3 g 16,1 g 32%
Soľ 4 g 1,4 g 23%

Ak ešte váhate máme tu pre Vás podobné proteínové produkty ako Fit4you proteínové kaše ako Fit4you Diet Shaky, ktoré nájdete v našej Fit4you ponuke. Samozrejme nájdete tam ešte omnoho viac pre Vaše zdravie!

 
a majte prehľad o všetkých novinkách a typoch pre vás. Alebo nám dajte Váš typ a my sa s ním radi podelíme na naších soc. sieťach. Veď napredujeme spolu za našími cieľmi!

Additional information

Weight 0.3 kg
USAGE

Jedno vrecúško Fit4you vegan polievky zalejte 250 ml vriacou vodou, dobre premiešajte metličkou a nechajte 5 minút odstáť. Potom prajeme už len DOBRÚ CHUŤ! V prípade redukcie hmotnosti odporúčame konzumovať aj 2-3 krát denne.

Contains

Hrachový proteínový izolát, hrachový prášok (20%), kukuričný škrob, Stevion, kvasnicový extrakt, vegeta (obsah soli 45%), sušená cibuľa v prášku, sušený pór v prášku, kokosový olej v prášku, tráviace enzymy, oxid kremičity (protihrudkujúca látka). UPOZORNENIE Tento produkt nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy. Za zdravotné problémy vzniknuté nesprávnym skladovaním alebo užívaním výrobca nezodpovedá. Ustanovená odporúčaná dávka sa nesmie presiahnuť. Tento produkt sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy. Skladujte mimo dosahu detí, v suchu a tme, pri teplote do 25°C.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Fit4you Vegan bielkovinové polievky”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Title

Go to Top