fit4you

Fit4you Kreatín 500g


AKCIA: POŠTOVNÉ ZDARMA NA NÁKUPY NAD 50€
AKCIA:
POŠTOVNÉ ZDARMA
NA VŠETKY NÁKUPY
AKCIA:
POŠTOVNÉ ZDARMA
NA NÁKUPY NAD 50€

KATEGÓRIE A FILTRE

Fit4you Kreatín 500g


17,99 

NA SKLADE | DODANIE DO 3 PRAC DNÍAKCIA: Poštovné zdarma na všetky nákupy nad 50€

Fit4you Kreatín je výživový doplnok, ktorý obsahuje 100% podiel kreatínu. Je dôležitý z dôvodu, že podporuje svalovú silu, výkonnosť, proteosyntézu a zvyšuje objem svalov. Fit4you Kreatín je určený a potrebný pre športovcov a aktívnych ľudí, ktorý poskytuje molekuly kreatínu pre udržanie energie zabudovaním molekuly fosfokreatínu v pracujúcich svaloch. Tento proces je potrebný pre tvorbu ATP vo svaloch počas intenzívneho tréningu. Jeho užívanie je fázove, rozdelené na plniacu a udržiavacu fázu.

Popis

Fit4You Kreatín monohydrát

Fit4you Creatine Monohydrate obsahuje 100% podiel kreatínu monohydrát vysokej kvality. Tento výživový doplnok je určený pre športovcov a aktívnych ľudí, ktorý poskytuje molekuly kreatínu pre udržanie energie zabudovaním molekuly fosfokreatínu v pracujúcich svaloch. Tento proces je potrebný pre tvorbu ATP vo svaloch počas intenzívneho tréningu. Ak hovoríme o dopĺňaní kreatínu, je potrebné donútiť svalové bunky uložiť neobvyklé vysoké množstvo kreatínu. Preto je nutné na začiatku kreatínového cyklu zaradiť plniacu fázu a po nej udržiavaciu fázu počas ktorej sa dávka znižuje. Kreatín podporuje svalovú silu, výkonnosť, proteosyntézu a zvyšuje objem svalov. Je možné ho užívať so sacharidovými nápojmi. Vylučovanie inzulínu následkom požitia sacharidového nápoja zvyšuje vstrebávanie.

Dávkovanie Fit4You Kreatín: plniaca fáza: (10 dní) 2x denne 5g (jedna odmerka); udržiavacia fáza: 5g ráno na lačno alebo po tréningu.

Dávkovanie Fit4You Kreatín

Užite 5g (jedna vrchovatá čajová lyžička) po tréningu a v netréningový deň ráno nalačno. Zapite 200-300ml vody alebo sacharidového nápoja.

Zloženie Fit4You Kreatín

Neobsahuje alergény.

Sledujte nás aj na Instagrame alebo na Facebooku a nenechajte si nič ujsť! Prípadne nám dajte o sebe vedieť cez soc. siete ako napredujete a ako sa Vám darí naplniť Vaše ciele a my Vás veľmi radi zazdieľame. Veď napredujeme všetci spoločne!

Ďalšie informácie

ZLOŽENIE

Neobsahuje alergény. Obsahuje100% podiel práškového kreatínu.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Fit4you Kreatín 500g”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Title

Ísť nahor