Vegánsky proteín s medzinárodným ocenením

Vegánsky životný štýl, založený na konzumácii výhradne rastlinnej stravy, je u nás, ako aj celosvetovo na vzostupe a teší sa čoraz väčšej popularite. Jeho zástancovia v ňom vidia množstvo benefitov pre zdravie a ochranu našej planéty. Konzumácia nadmerného množstva mäsa a mäsových výrobkov, podľa serióznych klinických štúdii WHO (World Healthy Organization), prispieva ku kardiovaskulárnym chorobám, nadváhe, rakovine hrubého čreva, poruchám tráviaceho traktu a iným. 

Monokultúra, vysoká spotreba pitnej vody a mnohonásobne vyššia spotreba energie na veľkochov hospodárskych zvierat má zas výrazný vplyv na ekológiu. Aj z týchto dôvodov sme spustili vývoj a výrobu nových produktov zložených z prírodných rastlinných surovín patriacich pod Vegan Series líniu. 

Nosný produkt z tejto línie je Fit4You Vegan Excellence Protein, proteínový prášok s unikátnym zložením, ktorý minulý rok vyhral prestížne ocenenie v ďalekej Číne SIAL Innovation 2019.Obstáli s ním v konkurencii vyše 3-tisíc spoločností, spomedzi ktorých bolo vybraných 620 výberových produktov a následne postupnou selekciou určený víťazný produkt. Úspech vyplýva z toho, že Vegan Excellence je kombinovaný z ryžového, hrachového a BIO konopného proteínu najvyššej kvality bez tepelných agresívnych úprav, jemne sladený špeciálnym prírodným sladidlom Steviou, ktorá nemá vplyv na krvný cukor a je vhodný pre diabetikov, ako aj pre aktívnych ľudí trpiacich rôznymi potravinovými intoleranciami a tráviacimi problémami. 

Ďalej obsahuje vitamín D3, ktorý pomáha posilniť imunitu a má v ľudskom tele viacero funkcií, a tráviace enzýmy určené na efektívne trávenie bielkovín. Lahodná chuť pravého holandského kakaa vás donúti sa k nemu opakovane vrátiť.

Tí z vás, ktorí oplývajú pevnejšou vôľou, si môžu robiť očistné a diétne kúry v rozsahu 7 až 21 dní, kedy sa konzumuje Fit4You Diet Shake ráno a na večeru.

By |2020-12-14T15:55:00+01:0014 decembra, 2020|Blog, Uncategorised|0 Comments

Zanechať komentár

sk_SKSlovak