fit4you

1+1 Fit4you Graviola Anona – 150 kapsúl


AKCIA: POŠTOVNÉ ZDARMA NA NÁKUPY NAD 50€
AKCIA:
POŠTOVNÉ ZDARMA
NA NÁKUPY NAD 50 €
AKCIA:
POŠTOVNÉ ZDARMA
NA NÁKUPY NAD 50€

KATEGÓRIE A FILTRE

1+1 Fit4you Graviola Anona – 150 kapsúl


28,99 

NA SKLADE | DODANIE DO 3 PRAC DNÍ


Fit4you Graviola je doplnok na podporu imunitného systému. Má vedecky dokázané protirakovinové účinky, ktoré sú mnohonásobne silnejšie ako chemoterapia. Jej účinky spomaľujú rast a liečia rôzne druhy nádorov a viaceré druhy rakoviny, ako napr. rakovinu hrubého čreva, prsníka, pankreasu, pečene, pľúc či prostaty. Tento produkt je používaný najmä v americkej medicíne. No má ešte omnoho viac pozitívnych benefitov, ktoré uvádzame nižšie. Účinky sú viditeľné už po pár dňoch užívania! Fit4you Graviola je vo forme kapsúl a užívanie tak je nenáročné, 1 kapsula obsahuje 500 mg extraktu!

Popis

Graviola je do 10 metrov dorastajúci strom s veľkými tmavo zelenými, hladkými a lesklými listami, kvetmi a plodmi, ktoré vyrastajú priamo na kmeni a na starších konároch. Vyskytuje sa oblastiach Strednej a Južnej Ameriky, v Mexiku a na ostrovoch v Karibiku. V prírodnej amazonskej medicíne má tento strom svoje miesto ako liečiteľ viacerých zdravotných problémov už po tisícročia. Graviola je známa a uznávaná hlavne pre svoje protirakovinové účinky, ktoré sú mnohonásobne silnejšie ako chemoterapia. Jej účinky spomaľujú rast a liečia rôzne druhy nádorov a viaceré druhy rakoviny, môžeme spomenúť rakovinu hrubého čreva, prsníka, pankreasu, pečene, pľúc, prostaty.

Zdravotné prínosy užívania Gravioly:

  • znižuje pocit únavy • prospieva pri onkologických ochoreniach • má protizápalové účinky• je vhodná pre ľudí so srdcovými ochoreniami • podporuje nervový systém • podporuje imunitu vo veľkom rozsahu • pomáha pri problémoch s trávením • podľa vedeckých výskumov má silnejšie účinky ako chemoterapia.

 

Zloženie Fit4You Anona Graviola

1 kapsula obsahuje 500 mg extraktu Anona Graviola. Neobsahuje žiadne pridané látky a alergény.

 

Aktívne zložky na 100g na 1,5g (3kapsuly)

Extrakt z Annona murciata 100g 1500mg

Ďalšie informácie

Hmotnosť 0.3 kg
ZLOŽENIE

Obsahuje 100% zložku Gravioly a neobsahuje žiadne pridané látky a alergény.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “1+1 Fit4you Graviola Anona – 150 kapsúl”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Title

Ísť nahor